Jak si vybrat účes

Jak si správně vybrat ten pravý účes právě pro vás! Výběr účesu.

Francouzský cop naruby - jak se plete? Video s postupem

Cop naruby cop naruby 2cop naruby 3Zkuste něco nového! Klasicky zapletený francouzský cop už je okoukaný, vyzkoušejte dle našeho videonávodu zapletený francouzský cop naruby. Postup je stejný, jen se plete obráceně. Sledujte krok za krokem.

Krátké vlasy, krátké účesy - obrázky, fotky, fotogalerie

Sexy krátký bob s ofinou na straněPostupně sestříhané krátké mikádo s melíremKrátký střih se zvedlou ofinouTak, jako se mění doba, mění se i účesové trendy. Jednou moderní, příště z módy a takto stále dokola. Představujeme vám žhavou kolekci krátkých účesů právě pro vás!

VIDEONÁVOD NA RYCHLÉ ÚČESY PRO KRIZOVÉ SITUACE :-)

účes z rozpuštěných vlasůvyčesaný účesvyčesaný účes

Zaspala jste? Spěcháte? Nevíte si rady, co si narychlo počít se svými vlasy? Přinášíme Vám několik videonávodů na rychlé účesy pro tyto situace.

NEJKRÁSNĚJŠÍ SPOLEČENSKÉ ÚČESY - splétané i vyčesané vlasy

Jemný společenský účes z vyčesaných vlasůNádherný složitě vyčesaný účes zdobený růžičkamiPřekládané prameny ve vyčesaných vlasechPředstavujeme vám kolekci plnou ženské smyslnosti, jemnosti a elegance. Nejkrásnější splétané a vyčesávané účesy pro ženy si můžete prohlédnout v naší fotogalerii...

Něžné a elegantní účesy pro malé družičky

Originální mašličky z dlouhých vláskůSložitý účes zdobený fialovými kvítkyVlnité mikádo s čelenkou Každá nevěsta touží po dokonalé svatbě. K tomu patří i družičky a výběr jejich účesu. Přinášíme vám kolekci účesů pro malé parádnice, můžete se  inspirovat v naší fotogalerii...

Roztomilý a snadný účes alá princezna Jasmína

účes alá princezna Jasmínaúčes alá princezna Jasmínaúčes alá princezna JasmínaSnad každá dívka si přála být princeznou... Nechte se inspirovat videonávodem romantického účesu princezny Jasmíny z Aladina a splňte si tak trochu dětský sen :-)

Příběh Terezy P.: Kudrliny - dar nebo prokletí?

kudrlinykudrlinykudrlinyRozhodla jsem se Vám napsat kudrnatý příběh svých vlasů…   "Nazdar pudle" - zdraví s nadšeným úšklebkem fotbalista svou ne zrovna pohlednou bývalou spoluhráčku. "Zdar Ondro," odpovím.

Co o Vás prozrazuje účes aneb jak přeložit řeč vlasů

Báječný vzhled s výrazným objememElegantní účes s velmi dlouhou ofinouDlouhý sestříhaný účes hnědé barvy, s ofinou šikmo střiženou, podfoukanýStačí tři vteřiny a člověk, se kterým jsme se potkali poprvé v životě, si na nás už udělal názor. Není to však jen obličej, který mu napověděl. Hodně mu řekl i náš účes a vlasy!

Jak si vybrat svatební účes? Fotogalerie svatebních účesů.

Svatební květinky zdobící záplavu vlnitých dlouhých vlasůSvatební účes částečně vyčesaný s dlouhých zvlněných vlasů měděné barvy, s rovnou ofinou do čela, zdobený diadémemSvatební účes z polodlouhých zvlněných vlasů tmavě hnědé barvy, s rovnou ofinou, ozdobený závojemPoté, co Váš přítel poklekne a pronese tu  krásnou větu: "Vezmeš si mě?" nastává pro něvěstu velké plánování. Mezi tyto krásné starosti patří i výběr vhodného svatebního účesu.

Mikádo ala podkova - moderní účes nejen pro jemné vlasy

Účes střižený do  podkovy s ofinou v červenofialové barvěElegantní polodlouhé mikádo z rovných vlasů blond barvy s pěšinkou na straněKrátké mikádo střižené do podkovy s rovnou ofinou do čela, platinové blond s šedým melíremPodkova je stále in! Asymetricky střižené mikádo ve stylu podkovy je stále žádaný a moderní účes. Jaké existují varianty?