Vaše příběhy

Příběhy čtenářek ze života. Vaše zkušenosti, zážitky, životní osudy...zašlete nám i ten Váš příběh!

Příběh Lenky P.: Moje cesta k Andělovi (kadeřnickému:-)

Asymetrická, dlouhá ofina s hladkou délkou vlasůDvoubarevný střih s rovnou, plnou ofinouJemně zaoblený sestřihRáda bych přispěla svou "troškou do mlýna" a posílám Vám svou cestu k Andělovi - ke kadeřnici, která ze mě udělá hezčí a to mi pouze upraví vlasy.

Příběh Evy Z.: Honba za dokonalostí

honba-za-dokonalosti-1.jpghonba-za-dokonalosti-2.jpgElegantní účes z dlouhých zvlněných vlasů, hnědé barvy se světlým melírem...A tak jsem se snažila všechny tyhle nepříjemné pocity zaplašit představou, že výsledek bude stát za to. A taky že stál, ale podobal se spíše noční můře...

Příběh Terezy P.: Kudrliny - dar nebo prokletí?

kudrlinykudrlinykudrlinyRozhodla jsem se Vám napsat kudrnatý příběh svých vlasů…   "Nazdar pudle" - zdraví s nadšeným úšklebkem fotbalista svou ne zrovna pohlednou bývalou spoluhráčku. "Zdar Ondro," odpovím.

Rozhovor s gynekologem, který provedl 60 000 potratů

mimi mimi a maminkadoktorNebylo snadné najít adresu muže, který provedl více než 60 000 potratů. Tím nechci říct, že potratoví lékaři žijí ve skrytu a vyhýbají se veřejnosti.

Povídka 16-ti leté Barbory - Dvě miminka v nemocnici

"Víš, co musíš udělat? Musíš tam jít a všem jim říci, jaký je to nesmysl! Nesmíš na mě zapomenout a musíš udělat vše pro to, aby už jiné děti nemusely trpět jako já."

Chci krásné vlny aneb příběhy na téma trvalá

chci-krasne-vlny-trvalaDobrý den, i já Vám prozradím moje vlasové příběhy. Když jsem byla malá holčička, toužila jsem po dlouhých vláskách. Chtěla jsem mít krásné dlouhé a vlnité vlásky jako moje barbínka.

Jak to vidím já, kadeřnice

jak-to-vidim-ja-kaderniceAsi každá žena či dívka chce vypadat krásně a originálně a jsme pro to schopny udělat cokoliv...tak jako já! Než jsem se vyučila kadeřnicí navštěvovala jsem kadeřníka ráda, byl to pro mne relax a vzrušující akce, jak budu vypadat.

Vlasy ala vodník Česílko a další veselé příhody ze života

vodnik-cesilko-a-jine-pribehyMinulý týden jsem se vzbudila a na stole ležel lísteček s tímhle vzkazem: "Tak hned po ránu něco pro zasmání...Už nevím, jak bych se udělala krásná, tak jsem si na hlavu napatlala to tvé barevné tužidlo...

Jak mi manžel vybíral účes

jak-mi-manzel-vybiral-ucesVždy, když jsem šla ke kadeřnici, vědela jsem, jak se chci nechat ostříhat a nabarvit, a většinou jsem byla spokojená...Ale jednou v živote jsem jsem dala na radu manžela...

Můj příběh po potratu

mujpribehpopotratu.jpgJe mi 33 let a mám dvě děti (syna 11 a dceru 7 let). Před několika lety jsem nechtěně otěhotněla a pak jsem podstoupila potrat, protože manžel si další dítě nepřál.